SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK — MEGA HİLELİ

Hoş geldin, Başkan! Güzel ve canlı bir metropol tasarlayıp oluşturarak kendi şehrinin kahramanı ol. Şehrin büyüdükçe ve daha karışık hale geldikçe tüm kararları sen vereceksin. Vatandaşlarının mutlu olmasını ve kent siluetinin büyümesini sağlamak için akıllıca seçimler yap. Ardından, diğer dost Başkanlarla ticaret yap, sohbet et, rekabet et ve kulüplere katıl. Sıradışına giden yolunu inşa et!
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
1.38.0.99752
Güncellendi
8 Haziran 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
141.9 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.46.3.110141 148.2 MB 4.1 ve sonrası
1.42.5.105730 148.2 MB 4.1 ve sonrası

Açıklama

SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK MEGA HİLELİ, şehir kurma, inşaat ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını EA GAMES firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler şehir kurma oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimine sahip olduğunuz devasa arazi üzerine aklınızdaki devasa megapolü kurmak ve bunun tıpkı bir belediye başkanıymış gibi yönetmektir. Oyun içerisinde farklı ülkelerin ve kültürlerinin yansıtıldığı evlerde bulunmakta bunlar, Tokyo, Londra veya Paris gibi bir çok ev tarzlarını örnek verebiliriz.SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK MEGA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız anahtar hileli, mutluluk hileli şekilde sunuyorum bu sayede hayalinizdeki o büyük şehri oyun içerisine yansıtabilir, oyunun keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Gökdelenler, köprüler, parklar, hayal gücünüzü yansıtma ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

ŞEHRİNE HAYAT KAT
Gökdelenler, köprüler, parklar ve çok daha fazlasını inşa et! Vergi akışını sağlamak ve şehrini büyütmeye devam etmek için binaları stratejik olarak konumlandır. Trafik ve kirlilik gibi gerçek yaşama dair sorunları çöz. Enerji santralleri ve polis karakolları gibi hizmetler sağla. Büyük bulvarlar ve tramvaylar ile trafiğin akmasını sağla.

HAYAL GÜCÜNÜ HARİTADA YANSIT
Tokyo, Londra veya Paris tarzı mahalleler inşa et ve Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi özel kent simgelerinin kilidini aç. Yeni Nesil Şehirler ile yeni teknolojiler keşfederken spor stadyumları ile atletik olmaya devam et. Şehrini nehirler, göller ve ormanlarla süsle ve sahil boyu ya da dağ yamaçlarında genişlet. Her biri kendine özgü mimari tarza sahip Güneşli Ada veya Dondurucu Fiyortlar gibi coğrafi bölgelerin kilidini aç. Her zaman şehrini benzersiz kılacak yeni ve farklı bir şeyler var.

YOLUNU ZAFERE ÇEVİR
Şehrini canavarlara karşı savun ve Kulüp Savaşlarındaki diğer başkanlarla rekabet et. Kulüp arkadaşlarınla kazanma stratejileri belirle ve diğer şehirlere savaş ilan et. Savaş başladığında, rakipler üzerinde Disko Hortumu ve Bitki Canavarı gibi çılgın felaketler başlat. Savaşta kullanmak veya şehrini iyileştirmek için değerli ödüller kazan. Ek olarak, haftalık görevleri tamamlayabileceğin ve Lig sıralamasında zirveye tırmanabileceğin Başkanlar Yarışında diğer oyuncularla karşılaşmalara katıl. Her yeni yarışma Sezonu, güzel şehrine yeni ve benzersiz ödüller getiriyor!

BAĞLAN VE TAKIM OLUŞTUR
Diğer üyelerle mal ticareti yapmak ve stratejiler ile uygun kaynaklar hakkında konuşmak için Başkan Kulübüne katıl. Birinin kişisel vizyonunu tamamlamasına yardımcı olmak ve kendi kişisel vizyonunu tamamlamak üzere destek almak için iş birliği yap. Büyük yapılar inşa et, birlikte çalış ve diğer Başkanlara liderlik yapıp kendi şehrinin hayata geçmesini izle!

SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK — MEGA HİLELİ MOD BİLGİSİ

  • Sınırsız PARA Hileli
  • Sınırsız ALTIN Hileli
  • Sınırsız ANAHTAR Hileli

SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK — MEGA HİLELİ Yenilikleri

  • SimCity BuildIt, yeni Başkan Geçişi Sezonuyla Roma'ya seyahat ediyor. Kolezyum, Roma Forumu ve Pantheon gibi yapılarla Roma İmparatorluğu'nun ihtişamını şehrinize getirin. Milvio Köprüsü'nü inşa edin ve Roma Savaş Gemilerinin nehirlerde ve göllerde yelken açışını seyredin.
  • Ayrıca, görev serileriyle birlikte Başkanlar Yarışmasına heyecan verici yeni değişiklikler getiriyoruz. Katılımcılar, seçilen görevleri sırayla tamamlayarak bonus puan kazanabilecekler.