Dan the Man v1.10.41 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

Dövüş oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyundan istediğiniz ekipmanları alabilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.
Geliştirici
Halfbrick Studios
Güncellendi
9 Nisan, 2022
Boyut
87.5 MB
Sürüm
1.10.41
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.11.20 88.05 MB 4.4 ve sonrası -
1.10.30 85.5 MB 4.4 ve sonrası -
v1.10.03 85.7 MB 4.4 ve sonrası -

Açıklama

Dan the Man Dövüş Oyunları v1.10.41 MOD APK PARA HİLELİ, dövüş oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Halfbrick Studios üstlendiği android oyun platformun popüler dövüş oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığını karakter ile birlikte karşınıza çıkan düşmanlar ile mücadele etmek ve bölümleri geçmeye çalışmaktır. Dan the Man Dövüş Oyunları v1.10.41 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyundan istediğiniz ekipmanları alabilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Yüzlerce silah, zorlu oyun yapısı, farklı bölümler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

KARAKTERİNİZİ YÜKSELTİN

Yönetimini sağladığınız karakteri geliştirerek düşmanlar karşı daha kolay mücadele edebilirsiniz. Oyunda geçtiğiniz her bölümde kıyıda köşede bulunan eşyaları toplayarak canınızı yükletebilir, farklı silahlar oluşturmanıza olanak sağlıyor. Bölüm sonlarında ne kadar çok para kazanırsanız o kadar karakterinizi geliştirebilirsiniz ama size sunduğumuz para hileli ile karakterinizi sonuna kadar geliştirebilirsiniz.

Karakterinizin şeklini değiştirerek istediğiniz gibi karakter seçebilir ve oyun içerisinde bulunan ögelerden yararlanarak kendi karakterinizi yaratabilirsiniz. Yol boyunca karşılaşacağınız düşmanlar sizden daha büyük ve güçlü olabilirler ama buna aldanarak kaçmaya çalışmayın bunlar sizleri korkutmak  amaçlı yapılmış yaratıklardır. Düşman yaratıklar ile mücadele edip korkusuz bir şekilde bölümleri geçip görevleriniz tamamlamaktan çekinmeyin.

Dan the Man v1.10.41 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli

Dan the Man v1.10.41 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ Yenilikleri

Bu güncelleme şunları içerir:
- YENİ ETKİNLİK: Bu destansı Altın Şövalye etkinliğinde ejderhalarla savaşmak için fantastik topraklara zamanda yolculuk yap!
- YENİ ARENA VE GÖREVLER: Yeni savaş alanı tasarımlarını ve özel seviye görevlerini keşfedin!
- YENİ TAKIM: Özel GOLDEN KNIGHT ve GOLDEN KNIGHT EVIL savaşçılarının kilidini açın!
- YENİ ÖDÜLLER: Yeni etkinlik ifadelerini ve simgelerini kaçırmayın!