The Walking Zombie 2 v3.6.7 MOD APK — MEGA HİLELİ

Aksiyon ve zombi oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel ölümsüzlük hileli, sınırsız mermi hileli, yüksek hasar hileli, sınırsız beceri puanı hileli, yetenek puanı hileli, ücretsiz alışveriş hileli, gad mode hileli, sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyunda istediğiniz her şeyi satın alabilir, zombileri kolaylıkla öldürebilirsiniz.
Geliştirici
Alda Games
Güncellendi
9 Haziran, 2021
Boyut
60.2 MB
Sürüm
v3.6.7
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
v3.6.30 68.4 MB 5.0 ve sonrası -
v3.6.29 68.3 MB 5.0 ve sonrası -
v3.6.27 68.3 MB 5.0 ve sonrası -
v3.6.24 68.8 MB 5.0 ve sonrası -
v3.6.19 67.3 MB 5.0 ve sonrası -
v3.6.12 61.7 MB 5.0 ve sonrası -

Açıklama

The Walking Zombie 2 v3.6.7 MOD APK MEGA HİLELİ, FPS, aksiyon ve zombi oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Alda Games stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler fps oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimine sahip olduğunuz karakter ile birlikte onünüze çıkan zombilerin işini bitirmek ve görevlerinizi tamamlamaktır. The Walking Zombie 2 v3.6.7 MOD APK MEGA HİLELİ ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel ölümsüzlük hileli, sınırsız mermi hileli, yüksek hasar hileli, sınırsız beceri puanı hileli, yetenek puanı hileli, ücretsiz alışveriş hileli, gad mode hileli, sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyunda istediğiniz her şeyi satın alabilir, zombileri kolaylıkla öldürebilirsiniz. Güçlü silahlar, yüzlerce ekipmanlar, zorlu zombiler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

The Walking Zombie 2 v3.6.7 MOD APK — MEGA HİLELİ Yenilikleri

  • Minyatür toplamak ve koleksiyonlarını oluşturmak için yeni bir oyun modu eklendi
  • Yeni karşılaşma görevleri
  • Yeni silah - Thor'un Çekici
  • Görevlerin sonundaki ödüller
  • Hikaye görevleri ilerleme çubukları
  • Oyun dengeleme
  • Birçok hata düzeltildi
  • Ana hikaye tamamlandığında yeni toplama görevleri açılır. Göreviniz açık mekanlarda minyatürler toplamak ve şehirlerde bir koleksiyon oluşturarak size heykel şeklinde bir ödül vermek.