Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK — PARA HİLELİ

Alım-satım, ticaret ve işletme oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız altın hileli, sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz tüm açık artırmalata katılıp, en yüksek fiyatları vererek tüm depolara sahip olabilirsiniz.
Geliştirici
By Aliens
Sürüm
v2.56
Güncellendi
10 Mart 2023
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
141.2 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
v2.54 141.2 MB 4.4 ve sonrası
v2.48.5 149.2 MB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Bid Wars Depo Müzayedesi oyunu ile alım-satım, ticaret ve işletme oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Tapps Games şirketinin üstlendiği android oyun platformunun popüler ticaret ve işletme oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönettiğiniz kişi ile oyun içerisinde yapılan açık arttırmalara katılma, içerisi dolu eşya olan deopları almak için en yüksek fiyat verme ve ticaret yapıp kaăr etmeye çalışmaktır. Bid War oyununda yaşanan parasal ve altın sıkıntılarından dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız altın hileli, sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz tüm açık artırmalata katılıp, en yüksek fiyatları vererek tüm depolara sahip olabilirsiniz. Onlarca eşya, dinamik şehir ortamları, depolar ve daha bir çok siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlayıp kavramanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız para hileli

Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Daha fazla hata ve sıkıntı çözüldü.

İndirme Linkleri

Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK İNDİR — 141.8 MB [Yedek Link] Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK İNDİR — 141.8 MB

"Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK — PARA HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK — PARA HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Bid Wars Depo Müzayedesi v2.56 MOD APK — PARA HİLELİ" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle