Calm v6.18 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK

Sağlık, meditasyon, uyku hikayeleri ve müzik dinlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel premium abonelikler satın alınmış bir şekilde sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla keyif alabilir, tüm ücretli özelliklerin hepsini kullanabilirsiniz.
Geliştirici
Calm
Sürüm
6.18
Güncellendi
11 Mart 2023
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
47.5 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
5.33 42.9 MB Cihaza göre değişir

Açıklama

Calm v6.18 PREMİUM MOD APK KİLİTLER AÇIK, sağlık, meditasyon, uyku hikayeleri ve müzik dinlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Calm firmasının üstlendiği android platformun popüler sağlık uygulamasından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak kötü geçirdiğiniz günlerde uygulamadan meditasyon videoları, uyumak için hikayeler ve ruh dinlendirici müzikler ile sizleri güne iyi başlamanızı sağlıyor. Calm v6.18 PREMİUM MOD APK KİLİTLER AÇIK ile uygulama içerisinde yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel premium abonelikler satın alınmış bir şekilde sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla keyif alabilir, tüm ücretli özelliklerin hepsini kullanabilirsiniz. Onlarca meditasyon becerileri, müzik ve doğa sesleri , yetişkinler için uyku hikayeleri ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

 

Calm v6.18 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

Sakin kullandığınız için teşekkürler! Bu güncelleme, birden çok hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi içerir. Her zaman olduğu gibi, her gün orijinal bir Günlük Sakinlik, her hafta yeni müzik ve Uyku Hikayeleri ve her ay yeni Meditasyon programları bekleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
sadık
sadık
25 gün önce

Başkan bluestack için yükledim kaldıramıyorum sebebi nedir

İsmail Akçay
Admin
24 gün önce
Yanıtlanan:  sadık

Bluestacks uygulamasını kullanmadım çok bilgim yok. LD PLayer kullanıyorum sorun yaşamıyorum.