BombSquad v1.7.10 FULL MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK

Bayrağı ele geçirmekten hokeye kadar çeşitli mini oyunlarda arkadaşlarınızı havaya uçurun! 8 oyunculu yerel/ağa bağlı çok oyunculu, gereksiz patlamalar, gelişmiş ragdoll yüz bitki fiziği, korsanlar, ninjalar, barbarlar, çılgın şefler ve daha fazlasını içerir.
Geliştirici
Eric Froemling
Sürüm
1.7.10
Güncellendi
11 Ekim 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
59.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.7.9 59.7 MB 5.0 ve sonrası
1.7.8 59.7 MB 5.0 ve sonrası
1.7.7 59.7 MB 5.0 ve sonrası
1.6.4 58.5 MB 5.0 ve sonrası

Açıklama

BombSquad v1.7.10 PRO MOD APK TAM SÜRÜM, aksiyon, macera ve kovalama türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Eric Froemling stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler aksiyon oyunlarından biridir. Oyundaki temel amacınız yönetimine sahip olduğunuz karakter ile birlikte savaş alanı içerisinde düşmanlarınız ile mücadele etmek ve kazanmaya çalışmaktır. BombSquad v1.7.10 PRO MOD APK TAM SÜRÜM ile oyunda yaşanan genel kısıtlamlarından dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel PRO APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede ücretli olan tüm özelliklere ulaşabilir, farklı bölümler keşfedebilirsiniz. Zorlu rakipler, çeşitli bombalar, farklı bölümler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim

BombSquad, tüm arkadaşlarınızın harekete geçebilmesi için dokunmatik ekranları ve çeşitli kontrol cihazlarını destekler.
Ücretsiz ‘BombSquad Remote’ uygulaması aracılığıyla telefonları ve tabletleri kontrol cihazı olarak bile kullanabilirsiniz.

Bombalar uzakta!

Android TV kullanıcıları: Oynamak için uyumlu bir gamepad (veya ‘BombSquad Remote’ uygulamasını çalıştıran bir telefon/tablet) gerekir

BombSquad v1.7.10 FULL MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

  • FULL APK
  • PRO APK
  • TAM SÜRÜM

BombSquad v1.7.10 FULL MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

  • Çeşitli hata düzeltmeleri.
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle