Just Cause Mobile v0.9.53 FULL APK — ERKEN ERİŞİM

Just Cause®: Mobile, patlayıcı Just Cause evreninde geçen ve Square Enix tarafından mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir aksiyon nişancı oyunudur. Aksiyon dolu hikaye kampanyası, 30 kişilik rekabetçi çok oyunculu, 4 oyunculu Co-Op görevleri - Just Cause®: Mobile'da bunların hepsi ve daha fazlası var!
Geliştirici
SQUARE ENIX Co.Ltd.
Sürüm
0.9.53
Güncellendi
12 Mayıs 2022
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
691.9 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Açıklama

*Bölgesel Erken Erişim dönemimiz boyunca, yalnızca belirlenen ülkelerden kullanıcılar oyuna erişebilecektir. Lütfen oyun modlarının ve özelliklerinin hala sınırlı olduğunu ve yapım aşamasında olduğunu unutmayın.
*Bölgesel Erken Erişim, resmi küresel lansmandan önce uygulamanın bazı bölgelerde sunulacağı bir programdır.
Bu süre zarfında oyun içeriğini iyileştirmek için kullanıcılardan oyun hakkında geri bildirim alacağız. Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen oyundaki “Araştırma” veya “Bize Ulaşın” bölümlerinden bize gönderin.
Ayrıca hata düzeltmeleri üzerinde çalışacak ve uyumlu cihazları genişleteceğiz.

MOBİL OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ
Just Cause®: Mobile, dört farklı oyun modu, Unreal Engine 4 tarafından desteklenen yüksek kaliteli 3D grafikler, duyarlı dokunmatik kontroller, benzersiz hareket sistemi (paraşüt, kanat takımı, kıskaç), sesli sohbet ve parmaklarınızın ucunda yüksek aksiyon oyunu ile oynamak için tamamen ücretsizdir. !

İKONİK & BENZERSİZ HAREKET SİSTEMİ
Kanat takımı, paraşüt ve kıskacın ikonik kombinasyonunu kullanarak dünyayı muazzam bir özgürlükle dolaşın. Dövüşte üstünlük elde etmek için teçhizatınızı kullanın veya büyük ölçekli konumlarda hızla hareket edin.

HİKAYE
Just Cause evreninde geçen yepyeni aksiyon dolu bir hikayeyi deneyimleyin. Büyük açık dünya konumlarını keşfedin ve Firebrand ekibinin bir parçası olarak düşman Darkwater güçlerini ele alın. Hikayeyi ilerletmek ve Just Cause serisinden tanınmış karakterlerle ittifaklar kurmak için görevleri tamamlayın.

30 KİŞİLİK REKABETÇİ ÇOK OYUNCULU
Hızlı tempolu Just Cause®: Mobil çok oyunculu oyunda diğer oyunculara karşı yarışın! Büyük puanlar kazanmak için üsleri güvence altına alırken 10 kişilik ekipler halinde ekip kurun. Geniş bir silah ve araç cephaneliğine sahip geniş bir haritada rakip takımlara karşı savaşın. Ekibinizle strateji oluşturmak için metin veya sesli sohbeti kullanın, hatta daha fazla ödül kazanmak için kendi klanınızı oluşturun.

KOOPERATİF GÖREVLERİ
3 arkadaşınızla takım kurun ve 4 kişilik Firebrand takımında görevlerin üstesinden gelin. Seçtiğiniz teçhizatla düşman dalgalarıyla mücadele edin ve ağır tanklardan zırhlı makinelere kadar daha zorlu karşılaşmalarda ateş edin!

YÜKLEMEYİ VE TEMSİLCİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN
Ajans organizasyonu içinde seçkin bir sektör olan Firebrand’ın saflarında yükselirken kendi ajanınızı yaratın ve özelleştirin.

Just Cause®: Mobile’ı oynarken, ajanınız için geniş bir silah, zırh, alet ve araç modunun kilidini açacaksınız! Hedefleri, görevleri veya zorlukları tamamlarken donanımınızı ve aracınızı yükseltin ve seviyelendirin!

İndirme Linkleri

Just Cause Mobile v0.9.53 FULL APK İNDİR — 691.9 MB

"Just Cause Mobile v0.9.53 FULL APK — ERKEN ERİŞİM" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Just Cause Mobile v0.9.53 FULL APK — ERKEN ERİŞİM" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Just Cause Mobile v0.9.53 FULL APK — ERKEN ERİŞİM" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle