ToonApp PRO v2.6.25 MOD APK — KİLİTLER AÇIK

Fotoğraf düzenleme, karikatür oluşturma ve efekt uygulaması isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm pro özellikler açık hileli, filgranlar kaldırılmış, reklamsız bir şekilde sunuyorum bu sayede resimleriniz filigran olmadan HD bir şekilde kaydedebilir, sıkıcı reklamlar olmadan tüm PRO özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
Geliştirici
Lyrebird Studios
Güncellendi
13 Eylül, 2023
Boyut
62.0 MB
Sürüm
2.6.25
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.6.14 43.24 MB 5.0 ve sonrası -
2.6.1 42.7 MB 5.0 ve sonrası -
2.5.5.2 80.5 MB 5.0 ve sonrası -
2.5.4.9 80.5 MB 5.0 ve sonrası -
2.5.4.4 47.2 MB 5.0 ve sonrası -

Daha fazla versiyona bakın

Açıklama

ToonApp PRO v2.6.25 MOD APK KİLİTLER AÇIK, fotoğraf düzenleme, karikatür oluşturma ve efekt uygulaması isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Lyrebird Studios stüdyosunun üstlendiği Play Store’da 50.000.000+ fazla kişin indirdiği android platformun popüler profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak telefonunuzdan çektiğiniz resimleri tek bir dokunuş işe farklı efektler katarak yeni bir stile yaratabilir, resimleriniz hatta anime karakterlerine bile bu uygulama sayesinde dönüştürebilirsiniz. ToonApp PRO v2.6.25 MOD APK KİLİTLER AÇIK ile uygulama içerisinde yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm pro özellikler açık hileli, filgranlar kaldırılmış, reklamsız bir şekilde sunuyorum bu sayede resimleriniz filigran olmadan HD bir şekilde kaydedebilir, sıkıcı reklamlar olmadan tüm PRO özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Yüzlerce anime, çizgi film efektleri, farklı fotoğraf düzenleme teknikleri, tek dokunuşla fotoğrafınıza renk katma ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını beliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

ToonApp karikatür fotograf düzenleyici, tek bir dokunuşla kendinizi çizgi film karakterine dönüştürmek için en iyi uygulamadır. Karikatur oluşturma programı, fotoğrafları karikatüre dönüştürmek için harika AI filtreleri ile gelir. Hatta resmini bir anime karakterine bile dönüştürebilirsiniz. Etkileyici bir arka plan ekleyerek fotograf düzenlemeyi tamamlayabilirsiniz! Resimlerinizi kolayca sanatsal bir tabloya veya eskiz efekti ile çizimlere dönüştürün. ToonApp resim düzenleyiciyi kullanarak çizgi film efektleri ve güzel fotograf filtreleri ile harika bir sanat galerisi oluşturun. Anime karakterlerini seviyorsanız, bu karikatür resim düzenleyici, çeşitli dijital sanat filtreleri ile en iyi arkadaşınız olacak. Vektör sanatınızı çarpıcı hale getirmek için damlama efektini çizgi roman filtresiyle beraber kullanın. Fotoğrafı karikatürize edin ve çok sayıda beğeni almak için Instagram, Facebook, Whatsapp, Flickr, Tumblr, Snapchat, TikTok, VK ve Pinterest’te paylaşın.

🎨 AI Karikatür Fotograf Düzenleyici:
Karikatur yapıcı, selfie’leri karikatürize etmek için ihtiyacınız olan tüm harika resim düzenleme araçlarını size sunar. Önce fotoğraf galerinizden bir resim seçin veya ToonApp kartun kamerasını kullanarak selfie çekin. Resmi ToonApp ile yeniden boyutlandırın, böylece sosyal medyada paylaşırken kırpmaya gerek kalmaz. Avatar yapıcı, kendinizi özgürce karikatürleştirmek ve şaşırtıcı resminizi bir avatara dönüştürmek için dijital sanat filtreleri ile geliyor. Şimdi fotoğrafları karikatürize etmek için göz kamaştırıcı çizgi roman filtrelerini keşfedin! Mükemmel arka plan gelerisi, farklı renklerde geometrik spiraller ve fotoğraf efektleri gibi birçok estetik düzenleyici mevcuttur. Çizgi roman yapıcı ile avatarınıza konuşma balonları ekleyebilirsiniz. Animasyon fotograf düzenleyici, şimdiye kadarki en iyi AI çizgi film filtrelerine sahiptir.

💖 Yeni Moda Damlama Efekti:
İnanılmaz damlama efektlerini kullanarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Çizgi roman yapıcı sayesinde saniyeler içinde Photoshop efekti. Arka planı bulanıklaştırın ya da müthiş bir anime arka planı ile değiştirin! Karikatur filtresi ve estetik damlama efektini beraber kullanıp efsane profil fotografları tasarlayın.

✨ Profil Fotograf Yapıcı:
ToonApp portre modu, fırça efektiyle mükemmel çalışır. Şimdiye kadarki en kolay profil resmi oluşturucusudur. Ardından parlayan kalp, yıldız gibi fotoğraf efektlerini kullanabilirsiniz! En iyi çizigi film portresi için eğlenceli çizgi film karakteri yapımcısı kullanın.

💥 Kartun Arka Planları:
ToonApp resim düzenleyici arka planı otomatik olarak kaldırır, böylece yeni bir arka plan ekleyebilirsiniz! Önce resmi karikatüre dönüştürün, ardından etkileyici bir profil resmi için çizgi roman arka planı ekleyin.

😎 Enfes Fotograf Filtreleri:
Çizgi film filtrelerine ek olarak birçok vektör sanat filtresi, yağlı boya filtresi ve eskiz sanatı efekti size bekliyor! Nefes kesen yağlı boya fotoğraf düzenleyici, fotoğrafınızı yağlı boyaya dönüştürür! Ayrıca eskiz efekti sayesinde saniyeler içinde elle çizilmiş gibi duran siyah beyaz bir resme sahip olabilirsiniz.

🤳 Selfie Kamera Efektleri:
Karikatür oluşturma uygulaması eğlenceli selfie kamera filtreleri ve efektleri sağlar! Sizin için mükemmel bir ışık bulur ve yüzünüzü pürüzsüzleştirir. Karikatür kamera efektlerini deneyin ve resminizi rötuşlayın.

ToonApp fotoğraf düzenleyici hepsi bir arada resim düzenleme ve karikatür oluşturma uygulamasıdır. Bu karikatür düzenleyiciye sahip olduğunuzda fotoğrafları düzenlemek için başka bir uygulamaya ihtiyacınız yoktur. Kendinizi özgürce karikatürleştirmek için harika karikatür filtreleri! Arkadaşlarınızı etkilemek için resim birleştirme özelliği ile kolaj yaparak fotonuzun öncesi ve sonrası karşılaştırması yapabilirsiniz. Nefes kesen karikatürlerinizi Instagram, Facebook, Whatsapp, Flickr, Tumblr, Snapchat, Tik Tok, VK ve Pinterest’te paylaşarak pek çok beğeni alın.

ToonApp PRO v2.6.25 MOD APK — KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

PRO KİLİTLER AÇIK

FİLGRANLAR KALDIRILDI

REKLAMSIZ

ToonApp PRO v2.6.25 MOD APK — KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

Yeni efektler.

Hatalar düzeltildi.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle