Human Anatomy Atlas 2023 v2023.05.005 FULL APK — TAM SÜRÜM

Human Anatomy Atlas 2023, Android telefonunuzda ve tabletinizde size temel anatomi referans içeriği sunar. Kitaplığınızı genişletmek mi istiyorsunuz? Ek anatomi ve fizyoloji içeriği için uygulama içi satın alımlarımıza göz atın!
Geliştirici
Visible Body
Sürüm
2023.05.005
Güncellendi
14 Eylül 2023
Gereksinimler
8.0 ve sonrası
Boyut
817.4 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
2023.02.001 802.1 MB 8.0 ve sonrası
2023.0.09 1005.4 MB 8.0 ve sonrası

Açıklama

Human Anatomy Atlas 2023, Android telefonunuzda ve tabletinizde size temel anatomi referans içeriği sunar. Kitaplığınızı genişletmek mi istiyorsunuz? Ek anatomi ve fizyoloji içeriği için uygulama içi satın alımlarımıza göz atın!

İnsan Anatomisi Atlas 2023, temel anatomi referans içeriğini içerir! İnsan vücudu hakkında bilgi edinmek için ihtiyaç duyduğunuz 3B etkileşimli görsel içeriği edinin:
– Büyük anatomiyi incelemek için tam kadın ve erkek 3D modeller. Bunları kadavra ve teşhis görüntüleri ile birlikte görüntüleyin.
– Birden fazla seviyedeki kilit organların 3D görünümleri. Akciğerleri, bronşları ve alveolleri inceleyin; Böbrekleri, böbrek piramitlerini ve nefronları gözden geçirin.
– Hareket ettirebileceğiniz kas ve kemik modelleri. Kas hareketlerini, kemik işaretlerini, ekleri, innervasyonları ve kan akışını öğrenin.
– Fasyanın üst ve alt ekstremite kaslarını nasıl bölümlere ayırdığını görün.

– Ek uygulama içi satın alımlar: Video kitaplığımız, hücresel solunum, kalp iletimi, peristalsis, filtrasyon, koroner arter hastalığı, böbrek taşları dahil olmak üzere temel fizyoloji ve yaygın patolojileri kapsayan 100’den fazla çarpıcı hasta eğitimi animasyonuyla keşfetmenize ve eğitmenize olanak tanır. ve siyatik.

– Ek uygulama içi satın alma: 3D Dental Anatomy, uçlar, fossalar ve yüzeyler ile kesici diş, köpek dişi, küçük azı dişi, çift köklü azı dişi ve üçlü kök azı dişinin enine kesit görünümlerini içerir; artı, üst ve alt kemerlerin etkileşimli, hareketli bir modeli.

Ve çok daha fazlası! Tüm bu içerik, konuya ve bölgeye göre kolayca göz atabilmeniz veya arama yapabilmeniz için düzenlenmiştir.

Eksiksiz bir çalışma ve sunum araçları paketi:
– Modelleri ekranda, artırılmış gerçeklikte (AR) ve kesitlerde inceleyin. Önemli yapılarda size yol gösteren ücretsiz laboratuvar etkinliklerini indirin.
– 3D diseksiyon sınavlarına girin ve ilerlemenizi kontrol edin.
– Bir konuyu açıklamak ve gözden geçirmek için model kümelerini birbirine bağlayan etkileşimli 3B sunumlar yapın. Yapıları etiketler, notlar ve 3B çizimlerle etiketleyin.
Hastalar, sınıf arkadaşları, öğrenciler ve meslektaşları ile içerik paylaşın!

Human Anatomy Atlas 2023 v2023.05.005 FULL APK — TAM SÜRÜM MOD BİLGİSİ

TAM SÜRÜM FULL APK

Human Anatomy Atlas 2023 v2023.05.005 FULL APK — TAM SÜRÜM Yenilikleri

En son sürümümüzde 3 yeni endokrin modelini keşfedin:

+ Yumurtalık: Yumurtalık döngüsünün her aşamasında yer alan yapılar hakkında bilgi edinin.
+ Pankreas: organı birçok düzeyde inceleyin. Pankreas asinüsü hakkında bilgi edinin ve bir asiner hücreyi inceleyin.
+ Hipotalamus ve hipofiz: Beynin iç kontrol merkezini oluşturan yapıları keşfedin.

Ve her zaman olduğu gibi hata düzeltmeleri ve küçük iyileştirmeler.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle