Benim Konuşan Hank’im v2.1.3.159 MOD APK — SINIRSIZ PARA VE ELMAS HİLELİ

15 MİLYARIN üzerinde indirmeye ve dünya çapında sevilen Benim Konuşan Tom'um ve Benim Konuşan Angela'm gibi karakterlere sahip Konuşan Tom ve Arkadaşları'nın, şimdi YEPYENİ bir ücretsiz uygulaması var. İşte karşınızda: Benim Konuşan Hank'im! Ortamlardaki en şirin köpek yavrusu Konuşan Hank'e bak. Hank, maceraya hazır ve Hawaii'nin tropik adalarını keşfe çıkıyor; ama ona yardım etmen için SANA İHTİYACI VAR!
Geliştirici
Outfit7 Limited
Güncellendi
16 Ekim, 2021
Boyut
104.0 MB
Sürüm
2.1.3.159
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Açıklama

Benim konuşan tom oyununu sevenler bu oyunuda seveceğini düşündüğüm yapımcılığını Outfit7 firmasının üstlendiği Android platformunun mükemmel bir oyundur. Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız sevimli köpek Hank ile hem görevleri yapmak hemde eğlenceli oyunlar oynamaktır. My Talking Hank içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede köpeğimiz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, onun rahat bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Geniş oyun evreni, eğlenceli mini oyunlar ve dahası sizleri bekliyor.

★ YAVRU KÖPEĞİNE BAK
Kendi yavru köpeğini, minik ve şirin bebek Hank’i sahiplen. O türünün tek örneği. O kadar tatlı bir yavru köpecik ki bakışlarını ondan ayıramazsın! Yeni gözde sanal evcil hayvanın Hank’e bak. Onu lezzetli yiyeceklerle besle, tuvalete götür ve yıldızlı bir gökyüzü altında bir hamağın üzerinde onu sallayarak uyut.

★ HANK’İN TÜM HAYVANLARI TOPLAMASINA YARDIM ET
Hank, fotoğrafçılığı seviyor! Adada yaşayan vahşi hayvanların her birinin fotoğrafını çekmek istiyor. Pofuduk Beyaz Tavşancıktan, şapşal Flamingoya, haydut Hip Hopçı Su Aygırına ve daha nicelerine keşfedecek pek çok hayvan var. Adanın farklı bölgeleri boyunca seyahat et. Hayvanlar için oyuncak ve yemler koy. Görünmelerini bekle ve… TIK! … fotoğraflarını topla.

★ EĞLENCE ÖTESİ EĞLENCE
Konuşan Hank sadece gülünç bir sesle söylediğin her şeyi tekrar etmez, Hank eğlenceyi bir üst düzeye taşır! Durmak bilmez maceralarına, tuvalet haylazlıklarına ve çok daha fazlasına ağız dolusu gül! Tamagoçi tarzı uygulamalardan ve kedicik toplama oyunu işleyişinden hoşlanıyorsan, Benim Konuşan Hank’ime vurulacaksın.

★ ÖZELLİKLER
Hawaii’ye Hoş Geldin: Muhteşem ada evine göz at! Gece gündüz havalı görünür!
Hank’i Yetiştir: Hank, beslenmesinden tuvalete götürülmesine kadar senin ona bakmana ihtiyaç duyar!
Fotoğraflar Çek: Vahşi, egzotik hayvanların resimlerini çekerek Hank’in fotoğraf albümünü tamamlamasına yardımcı ol.
Hayvanları kendine çek: Bazıları Hank’ten korkuyor, onları kendine çekmek için yiyecek ve oyuncaklara ihtiyacın olacak!
Oynamaya devam et: Benim Konuşan Hank’imde keşfedilmeyi bekleyen daha çok özellik var, o zaman araştırmaya devam!

MOD BİLGİSİ

Benim Konuşan Hank’im 2.1.3.159 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Benim Konuşan Hank’im 2.1.3.159 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

Benim Konuşan Hank’im v2.1.3.159 MOD APK — SINIRSIZ PARA VE ELMAS HİLELİ Yenilikleri

Hata düzeltmeleri ve ufak oynanabilirlik iyileştirmeleri.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle