MOD

Hunter Assassin 2 v1.122 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

Nişancı, aksiyon ve 2D oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, alacağınız ekipmanlar ile düşmanlarınız kolayca alt edebilirsiniz.
Geliştirici
Ruby Game Studio
Güncellendi
18 Kasım, 2023
Boyut
131.97 MB
Sürüm
1.122
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.111.01 131.97 MB 4.4 ve sonrası -
1.105.03 126.56 MB 4.4 ve sonrası -
1.086.01 107.7 MB 4.4 ve sonrası -
1.083.01 107.6 MB 4.4 ve sonrası -
1.072.03 108.1 MB 4.4 ve sonrası -

Daha fazla versiyona bakın

Açıklama

Hunter Assassin 2 v1.122 MOD APK PARA HİLELİ, nişancı, aksiyon ve 2D oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Ruby Game Stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun sevilen nişancı oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte içerisinde bulunduğunuz 2D görünümlü haritada, görüş açınıza giren düşmanların işini bitirmek ve kazanmaya çalışamaktır. Hunter Assassin 2 v1.122 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, alacağınız ekipmanlar ile düşmanlarınız kolayca alt edebilirsiniz. Zorlu düşmanlar, etrafta bulunan ekipmanlar, tuzaklar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Hunter Assassin 2, suikast becerilerinizi teste tabi tutacak nihai stratejik gizlilik oyunu! Her hareketin önemli olduğu ve her kararın başarı ile başarısızlık arasındaki fark anlamına gelebileceği aksiyon dolu bir maceraya hazırlanın.

Bu heyecan verici mobil oyunda, ölümcül bir avcı olarak sınırlarınızı zorlayacak zorlu görevlere çıkacaksınız. Görevlerinizi tamamlamak ve ödüller kazanmak için muhafızları ve düşmanları yok edin. Ama dikkatli ol, yanlış bir adım atarsan kendini tetikte düşmanlarla çevrili bulabilirsin!

Her biri kendine özgü yeteneklere ve özel güçlere sahip çeşitli kahramanların kilidini açmak için kahraman kartları toplayın. İnanılmaz füze rampasına, sizi takip eden ve düşmanları yere seren sinsi insansız hava aracına veya belki de yıkıcı el bombası uzmanına sahip kahramanı mı seçeceksiniz?

Ancak heyecan burada bitmiyor! Kahramanınızı yükseltmek ve becerilerini geliştirmek için kazandığınız deneyim puanlarından yararlanın. Ölümcül hareketlerini gerçekleştirmede onları daha ölümcül, daha hızlı ve daha verimli hale getirin. Kahramanınızın yükünü oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin ve mükemmel suikastçıyı yaratın.

Hunter Assassin 2’de strateji anahtardır. Durumu değerlendirin, kahramanlarınızın güçlü ve zayıf yönlerini göz önünde bulundurun ve zafere ulaşmak için uygun anda saldırın. Patron dövüşleri, başarılı olmak için iyi donanımlı olmanız gereken daha zorlu seviyelerdir. Kahramanınızı yükseltin, becerilerinizde ustalaşın ve yeteneklerinizi test edecek yoğun savaşlara hazırlanın.

Kendinizi koltuğunuzun kenarında tutacak bağımlılık yapan ve heyecan verici bir oyun deneyimine hazırlayın. Hunter Assassin 2’yi şimdi indirin ve gölgelerin en büyük avcısı olun!

Hunter Assassin 2 v1.122 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli

Sınırsız Elmas Hileli

Hunter Assassin 2 v1.122 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ Yenilikleri

Çeşitli hata ve düzeltmeler.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle