Viber Messenger v16.5.0.9 MOD APK — KİLİTLER AÇIK / YAMALI

Haberleşme, iletişim ve mesajlaşma uygulaması isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel farklı formattaki dosyaları gönderme özelliği, içerik kişileştirmesi ve birçok şeyin kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla keyif alabilir, arkadaşlarınız ile konuşmalar yapabilirsiniz.
Geliştirici
Viber Media S.à r.l.
Sürüm
v16.5.0.9
Güncellendi
19 Kasım 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Viber Messenger v16.5.0.9 MOD APK — 56.5 MB / 63.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Viber Messenger v16.5.0.9 MOD APK KİLİTLER AÇIK / YAMALI, haberleşme, iletişim ve mesajlaşma uygulaması isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Viber Media S.à r.l. firmasının üstlendiği android platformun popüler haberleşme uygulamasından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak sohbet etmek ve arkadaşlarınız ile grup kurup konuşmalar, görüntülü armalar sağlayan çok maksatlı iletişim uygulamasıdır. Viber Messenger v16.5.0.9 MOD APK KİLİTLER AÇIK / YAMALI ile uygulama içerisinde yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel farklı formattaki dosyaları gönderme özelliği, içerik kişileştirmesi ve birçok şeyin kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla keyif alabilir, arkadaşlarınız ile konuşmalar yapabilirsiniz. Mesajlaşma, arkadaş grubunuz ile görüntülü veya sesli konuşma ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

Viber Messenger v16.5.0.9 MOD BİLGİSİ

Her tür dosyayı gönderme seçeneğinin kilidi açık.

İçerik kişileştirme.

Yamalı

Reklamlar Kaldırıldı

Viber Messenger v16.5.0.9 MOD APK — KİLİTLER AÇIK / YAMALI Yenilikleri

Viber lensleri geldi! Viber'in kamerasını açın ve gerçeklik değiştiren filtrelerle ve maskelerle oynayarak çok komik fotoğraflar ve videolar gönderin. 'Kamera' simgesi > 'Hayalet' simgesine dokunun.

Kaybolan Mesajlar sonunda grup sohbetlerine de eklendi! Mesajları kendiliğinden yok olacak şekilde zamanlayın; ne de olsa bazı şeylerin grup sohbetlerinde bile sonsuza dek kalmasına gerek yok. Giriş çubuğunda Diğer (...) düğmesine dokunun > Zamanlayıcı simgesine dokunun > Zamanı seçin.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle