PickU Photo Editor v3.6.4 b227 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Telefondan fotoğraflarınızın arka planını silme, logo yapma ve fotoğraf düzeltme uygulaması isteyen kullanıcılarımız için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm premium kilitler açık hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede düzelmiş olduğunuz fotoğrafları HD bir şekilde çıkarabilir, filigran olmadan tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz.
Geliştirici
PickU Corp
Sürüm
3.6.4 b227
Güncellendi
21 Haziran 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
31.6 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

PickU Photo Editor v3.6.4 b227 MOD APK PREMİUM KİLİTLER AÇIK, telefondan fotoğraflarınızın arka planını silme, logo yapma ve fotoğraf düzeltme uygulaması isteyen kullanıcılarımız için tavsiye ettiğim yapımcılığını PickU Corp firmasının üstlendiği Play Store’da  50.000.000+ fazla indirme alan android platformun popüler fotoğraf düzenleme uygulamasından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak basit bir ara yüze sahip olan, fotoğraflarınızı kolayca düzenleme, arka planda istemediğiniz şeyleri kaldırma, logo yapma gibi daha birçok özelliği içinde barındıran çok kapsamlı bir uygulama. PickU Photo Editor v3.6.4 b227 MOD APK PREMİUM KİLİTLER AÇIK ile uygulamada yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm premium kilitler açık hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede düzelmiş olduğunuz fotoğrafları HD bir şekilde çıkarabilir, filigran olmadan tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. Yüzlerce efekt, yeni modern düzenleme araçları, kolay arka plan silici ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

PickU Photo Editor v3.6.4 b227 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

PREMİUM KİLİTLER AÇIK HİLELİ

PickU Photo Editor v3.6.4 b227 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

Uzun zamandır beklenen popüler özellik şimdi yayında!

🌟Üç yeni çizgi film efekti: özçekimleri çizgi film avatarlarına dönüştürün.
🌟Akıllı yaş kamerası: Dönüştürmek için kolayca yaşlı ve genç olun.
🌟Bazı hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonları.

🔔Hatırlatma: Bilgileri her hafta düzensiz olarak güncelleyin. Kalp atışı aksiyon kadar iyi değil, daha fazla sürpriz sizi bekliyor.

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
3.6.1 b224 36.0 MB 5.0 ve sonrası
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle