Trial Xtreme 4 v2.13.3 MOD APK — TÜM MOTORLAR AÇIK

Saf sürüş keyfini yaşayacağınız 160’TEN FAZLA ZORLU VE OLAĞANÜSTÜ SEVİYEDE motosikletinizle mücadele ederken damarlarınıza pompalanan adrenalini hissedin.
Geliştirici
Deemedya INC
Güncellendi
21 Temmuz, 2022
Boyut
306.5 MB
Sürüm
2.13.3
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.14.0 404.2 MB 5.0 ve sonrası -
2.13.11 404.2 MB 5.0 ve sonrası -
2.13.8 360.27 MB 5.0 ve sonrası -
2.13.5 360.27 MB 5.0 ve sonrası -
2.13.2 306.5 MB 5.0 ve sonrası -

Açıklama

Zorlu parkurlarda yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Deemedya INC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz parkur içinde engelleri aşmak, rakiplerinizi geçmek ve birinci olmaktır. Trial Xtreme 4 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm motosikletler, eşyalar, karakter ekipmanları kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, en güzel motosiklet modellerini kullanabilirsiniz. Farklı modellerde motosikletler, zorlu bölümler, hızlı motosikletler ve dahası sizleri bekliyor.

Trial Xtreme serisi gururla sunar – gelmiş geçmiş en iyi trial bike sürüş oyunu!

Yarışlarda, turnuvalarda ve başa baş düellolarda para kazanın. Arkadaşlarınız arasında en iyi ekstrem sürücü olarak kendinizi kanıtlayın ve dünya sıralaması listesinde en tepeye çıkın!

Bu sıradan beceriye dayalı bir sürüş oyunu değil – yepyeni Xtreme fizik motorumuz ve süper hassas kontrollerimiz çılgın engelleri aşmanıza yardım edecek ve size gözlerinize inanamayacağınız bir yarış keyfi yaşatacak 🙂

EKSTREM TURNUVALAR ARENASI – Kendi ülkenizdeki ve tüm dünyadaki diğer sürücülere karşı yarışın ve para ya da diğer olağanüstü ödülleri kazanın.

EKSTREM DÜELLOLAR – Çok para kazanmak ister misiniz? Düello arenasında diğer sürücülere karşı bahse girebilir ve paranızı ikiye katlayabilirsiniz.

EKSTREM PİSTLER – Bugüne kadar hiçbir yerde görmediğiniz en çılgın 3D grafikler akıl almaz bir sürüş deneyimi oluşturmak için kusursuz bir şekilde tasarlanmış seviyelerle bir araya geliyor.

SPONSORLUK ANLAŞMALARI – Sponsorlardan para almak için ağır toplara karşı yarışarak en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın.

EKTREME Yükseltmeler – Motosiklet becerilerinizi yükseltin; mevcut en hardcore parçalarla ‘yol’ performansınızı ve motosikletinizin görünümünü iyileştirin.

HAVALI! – Onlarca harika giysiyle sürücünüzü karizmatik hale getirin ve tarzını yeteneklerinize uygun şekle getirin.

Trial Xtreme 4 v2.13.3 MOD APK — TÜM MOTORLAR AÇIK MOD BİLGİSİ

Oyundaki Tüm kilitli motorlar yükseltmeler açık

Trial Xtreme 4 v2.13.3 MOD APK — TÜM MOTORLAR AÇIK Yenilikleri

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler