City İsland 5 v3.30.1 MOD APK — PARA HİLELİ

Oyun sizi önce küçük bir adadan başlatıp bulunduğunuz adada belediye başkanlığına kadar süren bir macera dolu serüvenler olacak. Adanızı genişletmek ve yeni şehirler keşfetmeniz için oyun içerisinde bulunan adalara zeplin göndermelisiniz. Size sunduğumuz Mod Apk ile şehrinizi daha güzel ve daha konforlu hale getire bilirsiniz. Görevlerinizi hiç zorlanmadan ve bina yükseltmelerde hiç beklemeden altın karşılığında aniden bitirip küçük kasabanızı artık mega şehir haline getire bilirsiniz ve en önemlisi ise internet olmasa bile şehrinizi istediğiniz gibi geliştirip oynaya bilirsiniz.
Geliştirici
Sparkling Society
Sürüm
3.30.1
Güncellendi
22 Ağustos 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
93.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
3.35.4 104.3 MB 4.4 ve sonrası
3.35.3 102.6 MB 4.4 ve sonrası
3.35.2 101.7 MB 4.4 ve sonrası
3.34.1 101.7 MB 4.4 ve sonrası
3.33.1 97.4 MB 4.4 ve sonrası
3.31.0 93.9 MB 4.4 ve sonrası

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Oyun sizi önce küçük bir adadan başlatıp bulunduğunuz adada belediye başkanlığına kadar süren bir macera dolu serüvenler olacak. Adanızı genişletmek ve yeni şehirler keşfetmeniz için oyun içerisinde bulunan adalara zeplin göndermelisiniz. Bu keşfettiğiniz adalarda farklı yapılar kurarak orayı daha yaşanabilir hale getirmenizi sağlayacak olan City Island 5, şehir inşa etme ve kurma oyunları arasında en sevilenler arasındadır. Yapımcılığını Sparkling Society şirketinin üstelendiği ve bu şirketin şehir kurma oyunları ile şahane geçmişi olan daha bir çok oyuna imza atmıştır. Oyuna tekrardan gelecek olursak siz oyuncular şehrinizi istediğiniz gibi süsleyip, dekore edebilirsiniz. Oyunda bulunan görevleri bitirip size verilen ödüller ile şehrinizi daha hızlı geliştire bilme şansı sunmaktadır. Size sunduğumuz Mod Apk ile şehrinizi daha güzel ve daha konforlu hale getire bilirsiniz. Görevlerinizi hiç zorlanmadan ve bina yükseltmelerde hiç beklemeden altın karşılığında aniden bitirip küçük kasabanızı artık mega şehir haline getire bilirsiniz ve en önemlisi ise internet olmasa bile şehrinizi istediğiniz gibi geliştirip oynaya bilirsiniz.

City İsland 5 v3.30.1 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli

Sınırsız ALTIN Hileli

City İsland 5 v3.30.1 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

✨ Geri bildirimlerinizden yola çıkarak, bir binayı Anahtar Anlaşmalar penceresinde satın almadan önce incelemek için fazladan bir onay penceresi ekledik!
✨ Seviye atladığında ödüllerini artırma seçeneği ekledik!
✨ Öğreticiyi daha da geliştirdik, şimdi çok daha net!
✨ Kapalı bir ekibe katılma talebinde bulunduğunuzda artık isteğinizi iptal edebilirsiniz.
🔧 Oyuncunun ilk yeni adayı bulduğunda oyunun dışında kalmasına neden olan hata düzeltildi
🔧 Çok sayıda diğer küçük düzeltmeler