Plague Inc v1.19.7 MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK

Virüs, kaos ve hastalık yönetim oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel maksimum keyif yaşatacak MOD APK ile tüm ücretli özelliklerin kilidi açık, tüm genler açık hileli, sınırsız DNA puanı hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyunu tüm özelliklerini kullanarak daha oynanışlı ve hızlı bir şekilde yayılıp öldürücü bir hastalık yaratabilirsiniz.
Geliştirici
Miniclip.com
Güncellendi
25 Temmuz, 2022
Boyut
81.2 MB
Sürüm
1.19.7
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.19.11 87.82 MB 4.1 ve sonrası -
1.18.9 80.8 MB 4.1 ve sonrası -
1.18.8 80.9 MB 4.1 ve sonrası -
1.18.7 75.9 MB 4.1 ve sonrası -
1.18.5 94.3 MB 4.1 ve sonrası -

Açıklama

Plague Inc oyunu ile virüs, kaos ve hastalık yönetim oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Miniclip şirketinin üstlendiği android oyun platformunun popüler virüs ve hastalık oyunlarından birisidr. Oyundaki temel amacınız sizin tasarladığız ve kontrol ettiğiniz hastalık ile herhangi bir ülkede başlangıç noktası seçip dünya geneline yayılamaktırç Plague Inc oyununda bir çok şeyin kilitli olmasın ve bundan ücret istenmesinde dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel maksimum keyif yaşatacak MOD APK ile tüm ücretli özelliklerin kilidi açık, tüm genler açık hileli, sınırsız DNA puanı hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyunu tüm özelliklerini kullanarak daha oynanışlı ve hızlı bir şekilde yayılıp öldürücü bir hastalık yaratabilirsiniz. Farklı tip onlarca hastalık, devletlerin aşı çalışmaları, öldürücü virüsler ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor..

Plague Inc v1.19.7 MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

Sınırsız DNA puanı hileli

Tüm Ücretli özelliklerin hepsini KİLİDİ AÇIK

Tüm Genler açık hileli

TÜM KİLİTLER AÇIK

Plague Inc v1.19.7 MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

Premium olmayan oyuncular artık video reklamları izleyerek Genleri ve Danışmanları deneyebilir. Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.