Reigns: Game of Thrones 1.0 FULL APK — TAM SÜRÜM

Reigns: Game of Thrones, Nerial tarafından HBO ile ortaklaşa geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan bir strateji video oyunudur. Reigns serisinin üçüncü girişi ve dönüşü olarak, Reigns ve Reigns: Majesteleri'nden sonra oyun Game of Thrones serisinin karakterlerine dayanıyor.
Geliştirici
DevolverDigital
Sürüm
1.0
Güncellendi
25 Ekim 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
111.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Açıklama

Reigns Game Of Thrones Macera Türün’de bir oyun dünyaca ünlü ve bilinen game of thrones dizisinin Android için çıkmış bir oyunudur Dizideki gibi bütün karakterler ve Dizinin içerisikdeki hemen hemen bütün teması konular oyunun içerisin’de mevcuttur, oyuna işlenmiştir bu oyun’da Game of thornes dizisin o anları ve o hikayeyi yaşayacağımız güzel zaman geçireceğimiz macera oyunu, Oyunu ücretsiz olarak direkt sitemiz’den indirebilirsiniz… Yedi krallığın karmaşık ilişkilerini ve düşman gruplarını ele alacağınız Reigns Game of Thrones oyununda siyasi rakiplerinizi dışlamak için acımasız stratejilere başvuracak ve Jon Snow, Cercie Lannister, Daenerys Targaryen ve daha fazlasını demir tahta geçirerek saltanatınızı uzatmaya çalışacaksınız. Halkın dengesini ve iyiliği koruyarak karşınıza çıkacak olan kışın şiddeti ile mücadele edecek ve özgün hikayeler ve gizemlerle yüzleşmek için kral ve kraliçeler arasında değişimler yapacaksınız.

Reigns: Game of Thrones 1.0 FULL APK — TAM SÜRÜM Yenilikleri

Hata düzenlemeleri yapıldı
Chromebook için destek eklendi

İndirme Linkleri

Reigns: Game of Thrones 1.0 FULL APK İNDİR —111.1 MB

"Reigns: Game of Thrones 1.0 FULL APK — TAM SÜRÜM" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Reigns: Game of Thrones 1.0 FULL APK — TAM SÜRÜM" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Reigns: Game of Thrones 1.0 FULL APK — TAM SÜRÜM" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle