Rebel Inc. v1.12.1 MOD APK — KİLİTLER AÇIK HİLELİ

Ordu yönetmek, operasyon ve strateji oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm premium kilitler açık bir şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz herhangi bir haritada oynayabilir, gerçek para ile satılan tüm harita, bölge ve yetenekleri açıp oynayabilirsiniz.
Geliştirici
Ndemic Creations
Sürüm
1.12.1
Güncellendi
26 Haziran 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
70.9 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.12.1 70.9 MB 4.4 ve sonrası
1.11.0 70.8 MB 4.4 ve sonrası
1.10.1 70.9 MB 4.4 ve sonrası
1.9.3 70.8 MB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Rebel Inc. v1.12.1 MOD APK KİLİTLER AÇIK HİLELİ, ordu yönetmek, operasyon ve strateji oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Ndemic Creations firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler ordu yönetim oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız ordu ile birlikte size karşı yapılan isyanları durdurmak ve görevlerinizi yapmaya çalışmaktır. Rebel Inc. v1.12.1 MOD APK KİLİTLER AÇIK HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm premium kilitler açık bir şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz herhangi bir haritada oynayabilir, gerçek para ile satılan tüm harita, bölge ve yetenekleri açıp oynayabilirsiniz. Zorlu isyanlar, yönetmeniz gereken devlet, düşmanlar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

Rebel Inc. v1.12.1 MOD APK — KİLİTLER AÇIK HİLELİ MOD BİLGİSİ

KİLİTLER AÇIK HİLELİ

Rebel Inc. v1.12.1 MOD APK — KİLİTLER AÇIK HİLELİ Yenilikleri

""Bahar Temizliği Güncellemesi!

Hata düzeltmeleri, denge düzeltmeleri ve bir dizi özellik iyileştirmesi.

Menüler, oynanış ve görseller arasında bir yığın hata düzeltildi.
Concerns, the Warlord, the General, Opium Trail, Insurgents, Campaign modu, Golden Sands ve daha fazlasında denge değişiklikleri!
Çeşitli Yaşam kalitesi iyileştirmeleri!