Temple Run 2 v1.91.1 MOD APK — PARA HİLELİ

Macera ve sonsuz koşu oyunlarını seveler için tavsiye ettiğim size sunduğumuz MOD APK ile genel zorlukları aşarak sizlere sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak siz değerli kullanıcılarımıza sunuyorum bu hileler ile oyunda bulunan tüm karakterlerin kilidi açabilir ve yandığınız da tekrar başlayabilmeniz için para verip oyunu en yüksek punlarda bitire bilirsiniz şimdiden keyifli oyunlar dilerim.
Geliştirici
Imangi Studios
Sürüm
1.91.1
Güncellendi
28 Temmuz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
115.2 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.98.0 132.4 MB 4.4 ve sonrası
1.97.0 130.3 MB 4.4 ve sonrası
1.96.1 131.7 MB 4.4 ve sonrası
1.96.0 133.9 MB 4.4 ve sonrası
1.95.1 133.1 MB 4.4 ve sonrası
1.95.0 133.1 MB 4.4 ve sonrası

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Temple Run 2 oyununu Imangi Studios tarafından tasarlanıp, geliştirilen ve sonsuz koşu oyunlarının ilklerinden olan bu serinin ikinci oyunuyla android oyuncularının karşısına çıkıyor. Play Store’de bu güne kadar 500 milyondan fazla kişinin indirip oynadığı ve sürükleyiciliği ile oynanmaya devam edililiyor. Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız karaketin bulunduğu zorlu yolları ve engellerin üstesinden gelip ileriye doğru gidip yüksek puanları elde etmeye çalışmaktır. Oyun sandığınız kadar kolay olmaya bilir çünkü ilerledikçe hız ve bir oka darda engeller gelmeye başlıyor bu yüzden size sunduğumuz MOD APK ile genel zorlukları aşarak sizlere sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak siz değerli kullanıcılarımıza sunuyorum bu hileler ile oyunda bulunan tüm karakterlerin kilidi açabilir ve yandığınız da tekrar başlayabilmeniz için para verip oyunu en yüksek punlarda bitire bilirsiniz şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Temple Run 2 v1.91.1 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

NOT: Sınırsız para için öncelikle bir seviye geçmelisiniz.

Sınırsız PARA Hileli

Sınırsız ALTIN Hileli

Temple Run 2 v1.91.1 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Lost Jungle'ın dolambaçlı yolları bir kez daha açılıyor! Fil Tapınağı'na karşı reflekslerinizi kırmaya cesaret edecek misiniz? Bu sefer, Lost Jungle hem eski hem de yepyeni gizli hazinelerle maceracıları tercih ediyor…
- YENİ!!! Yeni Günlük Koleksiyon Öğeleri ile totemleri toplayın ve güçlü avantajların kilidini açın!
- Madeni Para Görünümleri geri döndü! Profildeki Madeni Para Görünümlerine erişerek bunları değiştirin.

Kayıp Orman'da gizlenen ne bulacaksınız?