CSR Racing 2 v3.8.1 MOD APK — MEGA HİLELİ

CSR Racing 2, sizi piyasadaki en güçlü araçlardan bazılarının direksiyonuna koyan çevrim içi bir yarış oyunudur. Audi, Bentley, Koenigsegg, BMW, Chevrolet, Ferrari, Ford, GM, Mini, McLaren ve Nissan gibi üreticilerin arabalarını bu oyunda bulabilirsiniz. İstediğiniz zaman, mevcut farklı yarışlara katılabilirsiniz.
Geliştirici
NaturalMotionGames Ltd
Güncellendi
2 Nisan, 2022
Boyut
3.5 GB
Sürüm
3.8.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
4.4.0 3.6 GB 4.4 ve sonrası -
4.3.2 3.6 GB 4.4 ve sonrası -
4.1.1 3.6 GB 4.4 ve sonrası -
4.0.1 3.0 GB 4.4 ve sonrası -
2.18.2 2.18.2 4.4 ve sonrası -

Açıklama

Oyundaki Amacınız arabalarınız ile bulunduğunuz yol üstünde rakibinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. CSR Racing 2 oynunda yaşanan genel zorluk ve sorunlardan dolayı sizlere MOD APK yani hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabaları satın alabilir, rahatça gibi geliştirip, rakiplerinizin korkulu rüyası haline dönüşebilirsiniz. CSR Racing 2 Play Store’da 4.120.000’den fazla indirilmiştir. Zorlu rakipler, farklı oyun modları, tamamı gerçek markalarda – modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor.

CSR Racing 2 v3.8.1 MOD APK — MEGA HİLELİ MOD BİLGİSİ

CSR Racing 2 v3.8.1 Sınırsız para hileli: Para veya Altın harcandığınızda azalmaz.
NOT: Oyunu kurmadan önce cihazınızın ekran kartının modeli Mali veya Aderno mu diye öğrenin öyle indirin apk'yı (CPU-Z uygulamasını indirip cihazınız hangi GPU'yu kullandığını görebilirsiniz.)

CSR Racing 2 v3.8.1 MOD APK — MEGA HİLELİ Yenilikleri

Yeni - Hızlı ve Öfkeli 9: Hızlı Efsane
Hızlı ve Öfkeli destanının dokuzuncu bölümü, yepyeni bir sınırlı süreli etkinlikle geri döndü! En son filmden ikonik arabaları elde etme şansı için Showdown etkinliğine katılın ve çekici bir anlatı ile yarışmanın heyecanını yaşayın! Bu, serinin ödül otomobili Pontiac Fiero ile şimdiye kadarki en unutulmaz Hızlı ve Öfkeli etkinliğimiz olacak.

Yeni Arabalar: Toyota GR Supra, Ortadan Motorlu Dodge Charger R/T "Helacious"