CSR Racing 2 v2.18.2 MOD APK — MEGA HİLELİ

CSR Racing 2, sizi piyasadaki en güçlü araçlardan bazılarının direksiyonuna koyan çevrim içi bir yarış oyunudur. Audi, Bentley, Koenigsegg, BMW, Chevrolet, Ferrari, Ford, GM, Mini, McLaren ve Nissan gibi üreticilerin arabalarını bu oyunda bulabilirsiniz. İstediğiniz zaman, mevcut farklı yarışlara katılabilirsiniz.
Geliştirici
NaturalMotionGames Ltd
Sürüm
2.18.2
Güncellendi
8 Mart 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
2.18.2
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
4.4.0 3.6 GB 4.4 ve sonrası
4.3.2 3.6 GB 4.4 ve sonrası
4.1.1 3.6 GB 4.4 ve sonrası
4.0.1 3.0 GB 4.4 ve sonrası
3.8.1 3.5 GB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Oyundaki Amacınız arabalarınız ile bulunduğunuz yol üstünde rakibinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. CSR Racing 2 oynunda yaşanan genel zorluk ve sorunlardan dolayı sizlere MOD APK yani hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabaları satın alabilir, rahatça gibi geliştirip, rakiplerinizin korkulu rüyası haline dönüşebilirsiniz. CSR Racing 2 Play Store’da 4.120.000’den fazla indirilmiştir. Zorlu rakipler, farklı oyun modları, tamamı gerçek markalarda – modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor.

CSR Racing 2 v2.18.2 MOD APK — MEGA HİLELİ Yenilikleri

  • Yeni Etkinlikler: Elite Tuners Bölüm 3, Supercar Science: Pagani, Supercar Science: Aston Martin
  • Son Özellik: Elit Akort Cihazları
  • Elit Akortçular ile izinizi bırakın! Daha önce hiç olmadığı kadar özelleştirme ile araba sevginizin hayal gücünüzün sınırlarını karşılamasına izin verin. Vücut kitleri, kanatlar, lastikler, tam vücut sargısı ve daha fazlasını bekleyin!
  • Yeni Arabalar: SUBARU WRX STI, Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition, Pagani Imola