Grand Theft Auto San Andreas v2.10 FULL / MOD APK — TAM SÜRÜM / PARA HİLELİ

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas'ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar.
Geliştirici
Rockstar Games
Sürüm
2.10
Güncellendi
24 Ağustos 2022
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
1.8 GB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

GTA San Andreas, Oyundaki amacınız Carl Johnson (CJ) adındaki karakter ile bulunduğunuz Los Santos şehrinde kötü insanlara karşı savaşmak, size verilen görevleri yerine getirmek, dostlarınıza ve ailenize yardım etmektir. GTA SA Play Store’da ücretli olduğu için oynamayanlar için FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunulmaktadır. Oyunu hileli oynamak isteyenler içinde MOD APK yani PARA HİLELİ olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, tüm maddi ihtiyaçlarınızı kolayca halledebilirsiniz. Grand Theft Auto San Andreas Play Store’da 29.99TL’dir 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. Uzun soluklu oyun yapısı, geniş oyun haritası, onlarca araç, polisler, çeteler ve dahası sizleri bekliyor.

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas’ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar.
Şimdiyse 90’lı yılların başı.

Carl’ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi katledildi, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor.

Mahallesine döndüğünde bir çift yolsuz polis, cinayet suçlamasıyla ona komplo kuruyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrolüne almak için onu San Andreas eyaletinin dört bir köşesine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor.

Rockstar Games, San Andreas eyaleti ve Los Santos, San Fierro ve Las Venturas ile üç büyük şehrini kapsayan kocaman açık dünyasıyla ve genişletilmiş görsel sadakat ve 70’in üzerinde oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın özellikleri:
• Aydınlatma geliştirmeleri, zengin renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleriyle özel olarak mobil için tasarlanmış, yeniden düzenlenen yüksek çözünürlüklü grafikler.
• Rockstar Social Club Üyeleri’ne özel olarak, oyunu tüm mobil cihazlarınızda oynayabilmeniz için bulut kayıt desteği
• Tam kamera ve hareket kontrolü için çifte analog stick kontrolleri.
• Butonları sadece ihtiyaç duyduğunuzda görüntülemenizi sağlayan bağlam seçenekleriyle üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontroller.
• MoGa Kablosuz Oyun Kumandaları ve seçkin Bluetooth ve USB bağlantılı oyun yüzeyleri ile uyumludur
• Yoğun Deneyim Dokunsal Titreşim Bildirimi ile entegredir
• Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla isteğinize göre değiştirin

Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

Grand Theft Auto San Andreas v2.10 FULL / MOD APK — TAM SÜRÜM / PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Hile hakkında : oyuna giriş yaptığınızda RESUME GAME butonuna basarak devam ederseniz, paranız sınırsız olur. Hilesiz oynamak istiyorsanız yeni profil oluşturun.

UYARI : oyunda butonlar görünmüyorsa veya kontroller sorunluysa, oyun içi ayarlardan kontrol ayarlarını sıfırlayın (options -> controls -> restore defaults ayarını bir defa dokunun)

Grand Theft Auto San Andreas v2.10 FULL / MOD APK — TAM SÜRÜM / PARA HİLELİ Yenilikleri

  • 64-bit Desteği eklendi
  • Android işletim sisteminin ve Pixel cihazların son sürümlerinde iyileştirilmiş uyumluluk

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
2.00 1.8 GB 7.0 ve sonrası
guest
6 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
METE
METE
4 ay önce

Link bozuk

Serqu
Serqu
1 yıl önce

Link patlak hocam

Kırık
Kırık
1 yıl önce
Yanıtlanan:  İsmail Akçay

Link bozuk düzelt şunu