Adguard PRO v4.0.873 PREMİUM APK — TÜM KİLİTLER AÇIK

AdGuard İçerik Engelleyicisi root gerektirmeyen sadece Yandex ve Samsung tarayıcılarında reklamları engelleyen bir uygulamadır. AdGuard İçerik Engelleyicisi diğer uygulamalarda reklamları engellemez. Uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin - mevcut 20'den fazla dile özgü ve genel filtreleme kural listesinden istediğinizi seçin.
Geliştirici
ADGUARD SOFTWARE LIMITED
Sürüm
4.0.873
Güncellendi
25 Mayıs 2023
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
29.34 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
4.0.847 29.17 MB 5.0 ve sonrası
4.0.735 25.8 MB 5.0 ve sonrası
4.0.693 38.8 MB 5.0 ve sonrası
4.0.638 38.3 MB 5.0 ve sonrası
4.0.624 38.2 MB 5.0 ve sonrası

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Adguard PRO v4.0.873 PREMİUM APK TÜM KİLİTLER AÇIK ile telefonunuzda çıkan reklamlardan sıkıldıysanız siz değerli kullanıcılarımıza android platformun popüler reklam engellem uygulamasını sunuyorum. Web sitelerde çıkan reklamlar, youtubede can sıkan uzun reklamlar ve daha birçok şeyi engelleyen kullanıcılarını sınırsız bir deneyim sağalamaktadır. Adguard PRO v4.0.873 PREMİUM APK ile gerçek para ile satın alacağınız tüm özelliklerin kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede uygulamayı daha hızlı bir şekilde kullanabilir, web site hızlarını arttırabilirsiniz. Engellenen reklamlar, reklamsız youtube, güvenilir koruma ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

AdGuard İçerik Engelleyicisi root gerektirmeyen sadece Yandex ve Samsung tarayıcılarında reklamları engelleyen bir uygulamadır. AdGuard İçerik Engelleyicisi diğer uygulamalarda reklamları engellemez. Uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin – mevcut 20’den fazla dile özgü ve genel filtreleme kural listesinden istediğinizi seçin.

 

Adguard PRO v4.0.873 PREMİUM APK — TÜM KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

Ömür boyu abonelik aktiftir.

Adguard PRO v4.0.873 PREMİUM APK — TÜM KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

Küçük düzeltmeler.
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Orçun
Orçun
3 ay önce

Hocam goose goose duck da hile açılmıyor düzeltme ihtimali varmıdır?

Mert Sevil
Editor
3 ay önce
Yanıtlanan:  Orçun

Oyuna güncelleme gelmiş bu nedenle hile çalışmıyor. Yakın zamanda güncellemeye çalışacağım.

Melo
Melo
9 ay önce

Merhaba, bunun telefon içinde yüklü olan uygulamalardaki reklamlarıda engelleyen çeşidi varmı acaba?

Şahin
Şahin
6 ay önce
Yanıtlanan:  Melo

Bu uygulama, YouTube hâriç telefonda yüklü olan uygulamalardaki reklamları da engelliyor zaten. Youtube’a tarayıcı ile girilirse Youtube reklamlarını da engelliyor. Yada Youtube uygulaması ile Youtube’a girilir, izlemek istenen video bulunur ve altındaki Paylaş butonuna dokunulursa, çıkan seçenekler arasında AdGuard’ı seçerek videoyu AdGuard üzerinden reklamsız izlemekte mümkün.