Football Manager 2023 Mobile v14.0.4 FULL APK — TAM SÜRÜM

Menajer, futbol ve takım yönetme oyunlarını sevenler için tavsiye ettiğim Play Store'da 219,99 TL ile satışa sunulan iz değerli kullanıcılarımıza özel tam sürüm full apk şeklinde sunuyorum bu sayede oyuna para vermeden kolay bir şekilde sahip olabilir, Türk takımlarını indirip onları da yönetebilirsiniz.
Geliştirici
SEGA
Sürüm
14.0.4
Güncellendi
27 Kasım 2022
Gereksinimler
Android 5.0 ve sonrası
Boyut
864.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Football Manager 2023 Mobile v14.0.4 FULL APK TAM SÜRÜM, menajer, futbol ve takım yönetme oyunlarını sevenler için tavsiye ettiğim Play Store’da 219,99 TL ile satışa sunulan yapımcılığını SEGA firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler menajer olma oyunlarından birisidir. Oyunun içeriğine bakacak olursak seçtiğiniz takımın yönetimini sağlayıp lig sıralamasını yükseltmek, takıma yeni transferler yapıp yenilmez bir kadro oluşturmak, geleceğin yıldızlarını yaratmak gibi android cihazların vazgeçilmez oyunu olan yepyeni, en sevilen futbol oyunlarındandır. Football Manager 2023 Mobile v14.0.4 FULL APK TAM SÜRÜM ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tam sürüm full apk şeklinde sunuyorum bu sayede oyuna para vermeden kolay bir şekilde sahip olabilir, Türk takımlarını indirip onları da yönetebilirsiniz. Fark yaratan bir menajer olun, hayali takımınız oluşturun, takım yönetme ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

TAKIM DOSYASI KURULUMU

Türk takımlarının ve oyuncularının bulunduğu takım kayıt dosyalarını kullanabilmek için kendi kariyerinizi oluşturmanız gerekli, takımınızı seçip oyuna giriş yaptıktan sonra 2.sıradaki kariyer yerine kaydedip çıkın.

Üst kısımdan istediğiniz takımın dosyasını indirip rardan çıkarın (rar içinden çıkan) “fm_save1.fms” dosyasını kopyalayın.

Cihaz ana dizininde bulunan “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2023 Mobile\games” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save1.fms dosyasını ekleyin, daha önceden oynamışsanız fm_save1.fms içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin)

!!! UYARI !!!

Bazı Android 11 telefonlarda oyunu ilk defa açtığınızda klasör dizini seçmenizi isteyebilir, sizin oyuna ait takım dosyaların bulunduğu yer orasıdır, yani “seçtiğiniz klasör/Documents\Sports Interactive\Football Manager 2023 Mobile\games” şeklindedir.

Football Manager 2023 Mobile v14.0.4 FULL APK — TAM SÜRÜM MOD BİLGİSİ

TAM SÜRÜM FULL APK

Football Manager 2023 Mobile v14.0.4 FULL APK — TAM SÜRÜM Yenilikleri

Birkaç kullanıcının art arda yaşadığı önyükleme sırasında kilitlenme düzeltildi
Kurulum performansına yardımcı olmak için ambalaj iyileştirildi
Geliştirilmiş Chromebook desteği
Diğer çeşitli çökmeler düzeltildi
İnsan koçluk profilinin bazen görüntülenemediği sorun düzeltildi
Yaralanma süresi olan iki ayaklı maçlarda görüntü sorunu düzeltildi
Maçın sıfırlanabileceği nadir bir sorun düzeltildi

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle