Tanks A Lot v4.500 MOD APK (MERMİ HİLELİ)

Tank ve savaş oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız cephane hileli, reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz.
Güncellendi
APK İndir MOD BİLGİSİ
4.4/5 Oylar: 264,846
Geliştirici
Highcore Labs LLC
Sürüm
4.500
Güncellendi
5 Ağustos 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
163.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Tanks A Lot v4.500 MOD APK MERMİ HİLELİ, tank ve savaş oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Highcore Labs LLC stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler tank oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız ağır tank ile birlikte içerisinde bulunduğunuz haritada düşmanlara karşı savaşmak ve kazanmaya çalışmaktır. Tanks A Lot v4.500 MOD APK MERMİ HİLELİ ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız cephane hileli, reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Farklı tanklar, onlarca harita, rakip ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Video

Tanks A Lot v4.500 MOD APK (MERMİ HİLELİ) MOD BİLGİSİ

Sınırsız mermi hilelidir.

Tanks A Lot v4.500 MOD APK (MERMİ HİLELİ) Yenilikleri

● Yeni taşıma kapasitesi sistemi! Bir topu yükseltirseniz ağırlığı 1 artar ve bir üssü yükseltirseniz taşıma kapasitesi de 1 artar. Top, tabanın taşıyabileceğinden daha ağırsa, tankınızın yavaşlayacağını unutmayın. Fazla kilo 4 veya daha fazla ise, bir miktar HP bile kaybeder.
● Yeni günlük etkinlikte her şeyi göze alın! PVP modlarında GÜNÜN OYUNU kupalarını toplayın ve her aşamada farklı ödüller talep edin.
● Savaş modları daha sık değişir.
● Maksimum oyuncu seviyesini 50'ye çıkardık.

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
v3.47 160.7 MB 4.4 ve sonrası
v3.00 155.9 MB 4.4 ve sonrası
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle